Downloads

Prospekt profi řady UZIN CARE PDF, 2.8 mb   download  
 
 

Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

Praha, 29.12.2017 - UZIN CARE - profesionální ošetřování podlah

UZIN CARE - profesionální ošetřování podlah

UZIN CARE - PROFESIONÁLNÍ OŠETŘOVÁNÍ A ČIŠTĚNÍ PODLAH SE ZNAČKOU UZIN.

Zákazník je ochoten investovat nemalou částku na jím zvolenou podlahovou krytinu, případně výběr konzultovat s bytovým architektem nebo realizační podlahářskou firmou.

Co však častou podceňuje nebo zanedbává je její následná údržba. Přitom vhodně zvolený prostředek a pravidelné čištění a ošetřování (nijak finančně a časově náročné) výrazně prodlouží jeho podlahové krytině životnost a zlepšuje vzhled, nemluvě již o udržování hygienické čistoty či optimalizaci protiskluznosti podlahy.

Nezáleží na tom, zda se provádí základní nebo běžné čištění či povrstvení elastických podlahových krytin nebo ošetřování dřevěných podlah – UZIN Vám nabízí kompletní řadu optimálně sladěných výrobků. Tento sortiment zaručuje dlouhodobou životnost podlah a spokojenost Vašich zákazníků.

Protože velmi úzce spolupracujeme s výrobci podlahových krytin, jsou naše výrobky permanentně testovány a přizpůsobovány nejmodernějším druhům podlahových krytin.

Pro profesionální údržbu elastických a dřevěných podlah nabízí značka UZIN sofistikovanou řadu UZIN CARE:

UZIN TURBO PROTECT PLUS (prémiová 2složková ochranná vrstva)

UZIN RESILIENT SEALER (prémiová 1složková ochranná vrstva)

UZIN BASIC CLEANER (prémiový čisticí prostředek)

UZIN RESILIENT CARE (prémiový prostředek údržby)

UZIN HARDWOOD CARE (prémiový ošetřovací prostředek na parkety)

UZIN REFRESHER SET (prémiová 2složková retušovací sada)

Vedle řady UZIN CARE nabízí společnost Uzin Utz Group rovněž kompletní řadu ošetřovacích a čisticích prostředků pod značku RZ, určených především pro použití v domácnostech, ale i v komerčních prostorech. 

Více informací o výrobcích RZ získáte na www.rz-systems.cz nebo si je můžete objednat prostřednictvím eshop www.pallmannshop.cz

 

 

Downloads

Prospekt profi řady UZIN CARE PDF, 2.8 mb   download