UZIN. A PODLAHA JE VAŠE.
Celosvětová kampaň UZIN.

Konkurenční výhoda díky partnerství.

UZIN, přední výrobce systémů pro pokládku podlahových krytin a parket, představil v minulých měsících novou kampaň své značky zaměřenou na úzké partnerství se svými zákazníky.

Opravdový řemeslník držící prapor UZIN demonstruje společně dosažený úspěch pod novým sloganem „UZIN. A PODLAHA JE VAŠE.“  Nové pojetí ukazuje, jak důležitá je úzká partnerská spolupráce mezi podlahářem a UZIN v zájmu dosažení společného úspěchu. Tato kampaň běží ve více zemích po celém světě.

Beat Ludin, zodpovědný za značku UZIN, upřesňuje cíle kampaně značky: „UZIN svojí novou kampaní vyjadřuje: umíme své řemeslo. Naši zákazníci a partneři se můžou kdekoliv ve světě spolehnout na to, že výrobky UZIN a kvalita služeb odpovídá tomu nejvyššímu možnému standardu. Kampaň do budoucna bude viditelným důkazem důvěry mezi řemeslníky, obchodníky a UZIN – a rozhodujícím příspěvkem pro dlouhodobé partnerství.“

UZIN - Inteligentní síla

Budoucnost podlahářského řemesla 

UZIN svým mottem Intelligent Resources (něm. Die intelligente Kraft), které můžeme do češtiny přeložit jako „Inteligentní síla“, vyjadřuje svoji kompetenci v dokonalé analýze vývoje trendů a potřeb a způsobilost na ně příslušným způsobem reagovat. Přitom se mezi jiným podílí výraznou měrou na společenském směřování způsobu moderního bydlení a utváření charakteru pracovišť.

Samozřejmou poptávkou současnosti je stále rychlejší a čistě prováděná pokládka podlahy či její renovace – a to se netýká jenom domácností, ale všech oblastí společenského a veřejného života. Hotely, kanceláře, obchody, výrobní prostory apod. mají logický zájem na co nejmenším omezení provozu při rekonstrukci svých provozů. Zde okřídlené rčení, že „čas jsou peníze“, má svůj opodstatněný význam.

Jedním z dalších důležitých aspektů je stále rostoucí všeobecná mobilita, která mimo jiné přináší zvyšující se nároky na častější změnu nájemních prostor. Představy nových nájemníků, měnící se předmět činnosti a účel vedou častou k rozsáhlým změnám v dispozicích těchto prostor včetně renovace podlah. Flexibilní schopnost provedení dokonalé renovace podlah podle přání zákazníka a jemu „na míru“ je způsob naplňování životního stylu.

UZIN se všem těmto požadavkům a výzvám staví čelem a nabízí moderní způsoby řešení. UZIN nabízí např. rychlá a nekomplikovaná systémová řešení pro pokládku a rekonstrukce podlah. Program zahrnuje vedle léty prověřenými a osvědčenými výrobky nové technologie, jakou je např. moderní technologie lepení podlahových krytin switchTec®. UZIN je v oboru pokládky podlah prvním systémovým poskytovatelem plného sortimentu podlahových lepidel, které nejenom prodává, ale sám vyvíjí a vyrábí.

Neméně důležitou součástí filosofie vyjádřená pod Intelligent Resources je vědomá zodpovědnost společnosti UZIN nejenom za nejvyšší kvalitu svých produktů, ale i za ochranu životního prostředí a zdraví. Stále větší počet výrobků nese certifikační označení EC 1, CE, ÖkoLine či „Der blaue Engel“ (Modrý anděl) z programu ekologicky šetrných a zdraví neškodných výrobků.

Zcela nekompromisní přístup ve vztahu ke kvalitě svých výrobků a jejich komfortnímu zpracování, ekologické směřování a zodpovědnost vůči svým obchodním partnerům, zpracovatelům a konečným uživatelům, je možno vyjádřit dalším mottem: „Všem jen to nejlepší!“