UZIN BODENNAVIGATOR – doporučení pro výstavbu podlahové konstrukce

Projekt UZIN BODENNAVIGATOR byl námi vyvinut, aby Vám usnadnil orientaci při volbě vhodných výrobků při provádění pokládky či renovaci podlah. Několika málo kliknutími získáte doporučení, které můžete obratem ruky přeposlat Vašim zákazníkům. Doporučení uvedená v UZIN BODENNAVIGATOR, která vycházejí z mnohaletých zkušeností našich expertů, máte nyní snadno a rychle k dispozici.

Postup:

  1. Zvolte druh podkladu
  2. Vyberte podlahovou krytinu, která bude položena
  3. Opce: můžete rovněž vybrat řešení pro „vysoké zatížení“, „rychlou výstavbu“ a „ekologické řešení“
  4. Zadejte velkost plochy a tloušťku vrstvy stěrkovací hmoty
  5. Opce: udejte Vaše kontaktní údaje, personifikujte doporučení Vašim firemním logem a zašlete doporučení stavební konstrukce Vašim zákazníkům

 

1.Upozornění:

Rozmanitost současně použitých materiálů, jakož i rozdílné podmínky na stavbách a při zpracování však nemohou být námi jednotlivě kontrolovány nebo ovlivněny. Kvalita výsledné práce závisí proto na odborném posouzení staveniště a správném použití výrobku. V případě pochybností proveďte vlastní zkoušky, nebo vyžádejte technickou poradu k aplikaci. Dbejte na směrnice pro kladení od výrobce podlahoviny. Odhad spotřeby je orientační a vychází z našich dlouhodobých zkušeností ohledně jednotkových spotřeb jednotlivých materiálů. Situace na stavbě (kvalita podkladu, klimatické podmínky apod.), způsob zpracování výrobků, případně další aspekty však mohou tyto spotřeby zásadně ovlivnit. UZIN nepřebírá žádnou záruku ohledně množství zpracovaného materiálu na zakázce.


 

Video-návod pro práci s UZIN Bodennavigator