Správný systém pro každé použití.

UZIN se věnuje vinylovým podlahovým krytinám, které zažívají mimořádný boom, již pěknou řádku let. Již v roce 2000 přišel na trh s prvním systémem pro rozměrově stabilní pokládku designových podlahovin. Tento systém, který byl tvořen lepidlem UZIN KE 66, stěrkovací hmotou UZIN NC 170 a penetračním nátěrem UZIN PE 360, zároveň ustanovil základní měřítko pro další vývoj v celém tomto segmentu pokládky podlahových krytin. Ještě i v současné době patří tento systém mezi podlaháři k neoblíbenějším, jak dokazuje poslední anketa odborného časopisu FußbodenTechnik vycházejícího v Německu.

Jak již je pro UZIN typické, přes úspěch s výše uvedeným systémem, pokračuje v dalších inovacích. Výsledkem je např. technologie suchého lepení switchTec, která umožňuje nejen rychlou, bezprašnou a bezhlučnou pokládku, ale i pozdější snadné odstranění přilepené podlahové krytiny od podkladu beze zbytků. Vedle toho byly stěrkovací hmoty UZIN vylepšeny technologií Level Plus Effect, která výrazně napomáhá k provádění optimální pokládky designových podlahových krytin. Stále se rozšiřující sortiment nářadí WOLFF přispívá k efektivitě prací spojených s pokládkou a výrobky řady UZIN Care pro čištění a ošetřování podlahových krytin uzavírají kruh sofistikovaného systému.

Díky našemu, skoro 20letému know-how ve výzkumu a vývoji v oblasti pokládky designových podlahových krytin, máme dnes pro vás kompletní optimální variantní systémy řešení pro různé situace a potřeby. Při výběru systému se jednoduše můžete rozhodnout podle typu objektu a situace, použití a preferencí – volíte od základu perfektní výsledek.